+420 326 214 444

FYZIOTERAPIE

Trápí Vás bolesti svalů či kloubů? Máte potíže s pohybovým aparátem? Fyzioterapie je to pravé řešení pro Vaše dlouhodobé i krátkodobé obtíže. Je poskytována tam, kde jsou pohyb a funkce organismu porušeny nebo ohroženy procesem stárnutí, přetížením, úrazem, nemocí nebo vrozenou vadou.

MANUÁLNÍ LYMFODRENÁŽ

Trpíte otoky končetin? Chcete se zbavit celulitidy? Chcete vylepšit vzhled Vašich nohou, hýždí či břicha a podpořit vlastní imunitní systém? Využijte znalostí a zkušeností certifikovaného lymfoterapeuta.

MASÁŽE

Chcete se zrelaxovat pod rukama zkušeného fyzioterapeuta? Chcete si odpočinout nebo se naopak nabudit před sportovním výkonem? Pak neváhejte a vyberte si z nabídky masáží na

http://www.fyzioklapac.cz

 

Objednání:  +420 607 639 112

 Pracovní doba:

  • Pondělí - Neděle 7:00 - 21:00 hod (dle dohody a objednání )

VYBAVENÍ POKOJŮ

LCD Televize
Pracovní stůl
Klimatizace
Trezor
Minibar
Župan, pantofle

POKOJE

Skutečný zážitek spojený s golfem, komfortním ubytováním a mezinárodní kuchyní.

Zobrazit více informací
Dvoulůžkový pokoj s balkonem a výhledem na golfové hřiště
Zobrazit detail pokoje
Jednolůžkový lůžkový pokoj s terasou u golfového jezera
Zobrazit detail pokoje
Junior Suite s balkónem a výhledem na golfové hřiště
Zobrazit detail pokoje

O nás

Hotel Sand Martin je moderní čtyřhvězdičkový hotel vzdálený pouhých 5 km od centra Mladé Boleslavi. Svojí polohou nabízí ideální kombinaci mezi tichou samotou a nedalekým městem. Nachází se na golfovém hřišti, čímž se stává tím pravým místem pro příznivce tohoto sportu. Každý pokoj nabízí nezapomenutelný výhled na ostrov obklopený jezírkem plným sladkovodních ryb.

Recepce

Hotel Sand Martin
Pepe Leas s.r.o.
Michalovice 72, 293 01 Mladá Boleslav

+420 326 214 444
+420 607 013 117

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.