+420 326 214 444

Škoda Muzeum

Muzeum je zcela nově koncipovanou výkladní skříní značky, která zve návštěvníky k pestré, poutavé, interaktivní a multimediální procházce historií firmy. Razantní jízda historií automobilky ŠKODA AUTO, kterou představují automobily, filmy, současníci a dokumenty, moderně uspořádané na více než 1 800 m² výstavní plochy v historických výrobních halách. Muzeum se chlubí také novým multifunkčním sálem „Laurin & Klement Forum“ a moderním Café/Restaurantem VÁCLAV.

Zdroj: http://museum.skoda-auto.com/

 

Letecké muzeum Metoděje Vlacha

Letecké muzeum Metoděje Vlacha je pojmenováno po mladoboleslavském průkopníkovi Metoději Vlachovi, který jako první Čech sestrojil letadlo vlastní konstrukce, poháněné automobilovým motorem a sám na něm v roce 1912 vzlétl. Přestože objekt působí spíše dojmem industriální stavby, jsou zde i prostory pro posezení a odpočinek, konference, zázemí pilotů a personálu muzea. Prostor hangáru je maximálně využit pro expozice, instalaci leteckých trenažérů a dalších interaktivních prvků spojených s letectvím.

Zdroj: http://www.letecke-muzeum-metodeje-vlacha.cz/

 

Český ráj

Území nacházející se ve středním Pojízeří, které vyniká vysokou koncentrací přírodních i historických památek, ležící zhruba 90 km severovýchodně od Prahy. Český ráj je také název pro chráněnou krajinnou oblast, existující od roku 1955, jež obsahuje pouze tři menší nespojitá území v rámci větší pomyslné oblasti turistického regionu. Český ráj je optimální turistický cíl pro rodiny s dětmi. Své si tu však užijí i aktivní páry všeho věku, nadšení turisté i milovníci nenáročných procházek.

Zdroj: http://www.cesky-raj.info/

 

Hrad Bezděz

Bezděz se řadí mezi nejvýznamnější památky Česka. Je to zřícenina hradu v okrese Česká Lípa. Nachází se v blízkosti Máchova jezera, 6 km jihovýchodně od města Doksy. Jedná se o hrad s obvodovou zástavbou. Přístup k  hradu je po cestě vedoucí kolem vrchu, která byla z větší části v dostřelu z hradeb. V době vzniku byl hrad tehdejšími zbraněmi nedobytný. Velká věž je zpřístupněná jako rozhledna. Prohlídku lze absolvovat s průvodcem, nebo samostatně s textem.

Zdroj: https://www.hrad-bezdez.eu/en

 

Ještěd

Ještěd je hora na severu Česka, jihozápadně od Liberce, na které se nachází fenomenální stavba vysílače se stejným názvem Ještěd. Autor Karel Hubáček dostal za tuto stavbu prestižní ocenění Perretovú cenu UIA. Na vrcholu se nachází známý televizní vysílač v technicistním architektonickém stylu; v dolní části vysílače je umístěn hotel a restaurace. Na Ještěd vedou lanovky, na svazích je lyžařské středisko.

Zdroj: https://jested.cz/

 

Hrad Mladá Boleslav

Mladoboleslavský hrad stojí na Staroměstském náměstí v Mladé Boleslavi na ostrožně při soutoku Jizery a Klenice. Od roku 1958 je chráněn jako kulturní památka České republiky. 

Zdroj: http://www.muzeum-mb.cz/

VYBAVENÍ POKOJŮ

LCD Televize
Pracovní stůl
Klimatizace
Trezor
Minibar
Župan, pantofle

POKOJE

Skutečný zážitek spojený s golfem, komfortním ubytováním a mezinárodní kuchyní.

Zobrazit více informací
Dvoulůžkový pokoj s balkonem a výhledem na golfové hřiště
Zobrazit detail pokoje
Jednolůžkový lůžkový pokoj s terasou u golfového jezera
Zobrazit detail pokoje
Junior Suite s balkónem a výhledem na golfové hřiště
Zobrazit detail pokoje

O nás

Hotel Sand Martin je moderní čtyřhvězdičkový hotel vzdálený pouhých 5 km od centra Mladé Boleslavi. Svojí polohou nabízí ideální kombinaci mezi tichou samotou a nedalekým městem. Nachází se na golfovém hřišti, čímž se stává tím pravým místem pro příznivce tohoto sportu. Každý pokoj nabízí nezapomenutelný výhled na ostrov obklopený jezírkem plným sladkovodních ryb.

Recepce

Hotel Sand Martin
Pepe Leas s.r.o.
Michalovice 72, 293 01 Mladá Boleslav

+420 326 214 444
+420 607 013 117

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.